Homeopatie a rakovina

Rakovina prsu a alternativní léčba

70leté pacientce diagnostikovali při preventivním vyšetření uzlinu v dolním kvadrantu levého prsa. Biopsie potvrdila maligní nádor a doktorka na onkologii doporučila pacientce operaci. Pacientka byla šokovaná tímto nálezem a počítala s nejhorším. Na mé doporučení před operací začala užívat homeopatikum Annona muricata v potenci D3, 3x denně 15 kapek před jídlem. Během užívání tohoto homeopatika se snížila míra stresu pacientky a její psychický stav se stabilizoval.

Strach jménem „rakovina“

Postupem času se člověk setká s mnohými lidmi, ať už v práci nebo při jiné příležitosti. Dnes bych chtěl napsat článek o strachu jménem rakovina. Tato nemoc je dnes velmi rozšířená a několik desetiletí slibovaný lék na rakovinu je stále v nedohlednu. Důležitým faktorem tohoto onemocnění je strach z choroby, která si už získala mezi lidmi tvrdý respekt. Pacienti dobře vědí, že když se někomu od lékaře dostane visačka „rakovina“, tak se celý život změní a vše se začne točit kolem rakoviny. Strach z nemoci způsobí, že pacient odevzdaně jde na terapie jako na popravu s malou dušičkou v naději, že ho možná zachrání, že zrovna on bude patřit do toho malého procenta tzv. „vyléčených“ pacientů.

Doporučení pro pacienty s rakovinou

Doporučená strava pro pacienty s rakovinou by měla obsahovat následující složky, popřípadně by měly být nahrazeny multivitamínovými prostředky. Tento krátký seznam je jen pro přehled, čeho by se měli pacienti vyvarovat a co by měli jíst.

Rakovina z pohledu Inspirující homeopatie

Kniha od dr. Ramakrishnana - homeopatický přístup k rakovině, je to dobrý nástroj, jak být při léčbě rakoviny účinnější, léčil rychleji a intenzivněji. Při léčbě rakoviny rychle opakoval léky a použil jich více než jeden. Pokud chceme rakovinu léčit účinně - nemáme se omezit jenom na jeden lék. Dr. Ramakrishnan léčí pacienty nemocné rakovinou pouze homeopatií. Tinus se domnívá, že léčba automolekulárními a orgánovými léky je ještě lepší. Nejlepší postup je v následujících bodech:

Homeopatická léčba rakoviny jater

1) 70 letá pacientka z Maďarska je po operaci levého prsníku v roce 2004, operaci pravého prsníku v roce 2005 a absolvovala masivní chemoterapii. Pak se u ní objevily problémy s páteří a se zvýšenou únavou. Na posilnění funkce ledvin a, jater a páteře dostala od léčitele gemmoterapii Pinus D13 spolu s Ostropestřecem marianským 3x denně 30 kapek, doplňkem ještě užívala polykompozitum „Mnišský lék", který je osvědčeným prostředkem na rakovinu. Stav pacientky se pomalu stabilizoval a proto v říjnu 2006 dostala homeopatický lék z Rozchodníku prudkého a Pinus D13.

Více článků...

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1
LED televízory