Homeopatie a první pomoc

Homeopatická lékarnička 1. pomoci II.

Všeobecné léčebné doporučení

Nemoc nebo infekce má různá stádia, proto často potřebujeme kvůli tomu jiný lék. Vyberte ten lék, který se nejvíce podobá vašim aktuálním potížím a užívejte ho 2-3x denně (3 kuličky) do té doby, dokud se nedostaví zlepšení. Když užíváte jeden lék a cítíte se lépe, zlepšuje se vaše nálada a vitalita. V akutním případě dojde rychle ke změně, proto je doba užívání léku krátší.

 

Homeopatická domácí lékarnička 1. pomoci I.

1. ACONITUM NAPELLUS C 30
lék první pomoci při nachlazení, počáteční stádium horečky a šoku, náhlost symptomů, panika a strach.

Homeopatická 1. pomoc

První pomoc v homeopatii je dost účinná, více než by si kdo myslel. Je jedno, o jaké se jedná stavy, jako pomocný prostředek můžeme podat homeopatický lék, než dojde k lékařskému ošetření. Homeopatika fungují při všech úrazech, traumatech a jejich účinek je velmi jemný a efektivní. Výhodou homeopatických léků je jejich snadné užití i děti je užijí bez problémů, další plusem je jejich rychlý účinek. Vždy podávejte najednou jenom jeden homeopatický lék a jenom tolik dávek než ustoupí obtíže (do úlevy). Můžete podat potence C6, C30 a C 200, potenci C6 můžete podávat častěji po delší dobu, potenci C 30 můžete podat častěji, akutně každou čtvrtou až šestou hodinu (3-9x), jinak 2-3x, potenci C 200 můžete podat maximálně 2x.

Důležité zásady homeopatické 1. pomoci

Podání homeopatického léku je jednoduché a jeho účinek je rychlý, musíme však přitom dbát na správné dávkování a způsob podání homeopatického léku. Užívání homeopatických léků bez výběru může více uškodit než pomoci, obzvlášť při vysokých potencích. Najednou podáváme jenom jeden lék a jen tolik dávek, než se zmírní bolest a pak musíme lék vysadit. Dodržujme termíny předepsaného užití léku v příslušné dávce.

LED televízory