Homeopatie a obezita

KURDLIPID – Materie medika, klíčové symptomy, charakteristické znaky

Kurdlipid (Curdlipid) je homeopatický lék vyrobený z loje kurdské ovce ze Střední Asie. Tento tuk z podocasní žlázy se už odedávna používá v lidové medicíně Uzbekistánu a v jiných středoasijských státech. Je známo, že byly použity prostředky obsahující tento tuk na oživení a zachování sexuální potence u bucharského emíra. Moderní věda potvrdila, že jedním aspektem tohoto procesu je stařecká ateroskleróza. Tím se naruší metabolismus tuků v organizmu, načež dojde ke změně ve struktuře cévních stěn, což může způsobovat onemocnění věnčitých tepen, vysoký krevní tlak, cerebrovaskulární příhody, poruchy paměti a oslabení mentálního charakteru u starších lidí. Tento homeopatický lék zaměřený na přicházející aterosklerózu zpomaluje stárnutí. Cílem nově vytvořeného léku Kurdlipidu z ovčího loje je normalizace metabolismu tuků. Přitom se nejedná jenom o antiaterosklerotický efekt, ale i způsob léčby stimuluje výměnu lipidů, zvláště při obezitě. Lék byl důkladně testován v předních výzkumných lékařských institutech v Rusku, ale i v zahraničí.

Obezita - teorie a případy

Stalo se zvykem, že po Vánocích, Velikonocích a po dovolené (dny obžerství a blahobytu, kdy se nehlídáme) se zbavujeme tukových polštářů, jež jsme si příjemně vypracovali.
Podle statistik trpí téměř polovina populace nadváhou. Obezita je však nemoc, se kterou je třeba začít bojovat. Jak jsme na tom my? Většinou stačí jednoduchý vzorec:
výška (cm) – 100 = ideální hmotnost (kg). Americký BMI (Body Mass Index) je o trochu tolerantnější, ale v podstatě výsledek je stejný: nadváha.

Hubnutí s Kurdlipidem

Každý (lépe řečeno každá) z nás si myslí, že hubnutí je za trest a jsou s tím jen potíže. Bereme to jen jako nutné zlo a těšíme se, až s hubnutím skončíme a dáme si řízek, dort nebo svíčkovou.
Opak je pravdou a je třeba si uvědomit tři základní pilíře hubnutí:
1. Hubnutí není v žaludku, ale v hlavě
2. Správné časové nastartování
3. Pozitivní myšlení a odměna

Homeopatický lék na obezitu

Jedná se homeopatický přípravek ruské homeopatické společnosti OLLO, je připraven z tuku mazové žlázy kurdské ovce, kterou má při ocasu. Kurdlipid snižuje chuť k jídlu i váhu, normalizuje látkovou výměnu tuků. Je bezpečný, protože jako ostatní homeopatické prostředky neosahuje žádné alergické a ani toxické látky. Této přípravek byl vyroben dle homeopatického principu podobnosti, velké dózy tuku kurdské ovce způsobovaly nadváhu a zvýšení hladiny cholesterolu v krvi, tím malé dózy tuku kurdské ovce naopak snižovaly váhu. Tento efekt byl vypozorován v kazachstánské lidové medicíně.

LED televízory