Poradna

Homeopatická poradna 2015

kuličky Arnica montana C30.
3 kuličky den před operací, pak 1x 3 kuličky před operací a hned po ní 1x 3 kuličky. Pak se užívá ještě 2-3 dny 1x denně 3 
officinalis v potenci C9, 3x denně 3 kuličky po dobu 2-3 dní. Další možností je užívání homeopatika Arnica montana C30, 1x 
homeopatikum 2-3 dny po operaci 3x denně 3 kuličky. Na urychlení hojení můžete pak užít i homeopatikum Calendula 
1x 3 kuličky před operací, pak 1x 3 kuličky po operaci, večer zase 1x 3 kuličky. Podle potřeby můžete užívat toto 
Dobrý den, v tomto případě můžete užívat homeopatikum Arnica montana v potenci C9, 3x denně 3 kuličky den před operací, pak vilcakul,14. 1. 2015 21:18Re: Operace horních víček
zákroku. Nebo je i jiný další přípravek? děkuji za odpověď.
horních víček. Slyšela jsem, že Arnica montana, je to tak? A jak to užívat? I před operací a kolik dnů před a kolik po 
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká homeopatika a v jakém dávkování a délce užívání je vhodné při plastické operaci Lenka, 43let,10. 1. 2015 15:18Operace horních víček
ODPOVĚDĚT

Homeopatická poradna 2014

Dobrý den, v tomto případě byste měla vyhledat homeopata a požádat ho o léčbu. Mohla by pomoci homeopatická konstituční léčba nebo terapie dr. Ramakrishnana. Symptomaticky by mohla být indikovaná následující homeopatika: Thuja occidentalis, Lachesis mutus, Silicea terra, Apis mellifica, Kalium bichromicum, Podophyllum peltaltum, Colocynthis, Bromatum, Iodum, Aurum iodatum a Aurum muriaticum natronatum.vilcakul,4. 1. 2014 22:18Re: Cysta na vaječníku

pelikanova39@seznam.czJanapotřebuji poradit jaké homeopatikum mám použít na 3cm cystu v levém vaječníku.Jsem 8 let po hysterektomiii dělohy a od té doby chodím do poradny s benigní dysplazií prsou...Děkuji za vaši odpověď.Dobrý den,Jana Pelikánová,10. 12. 2013 23:49Cysta na vaječníkuODPOVĚDĚT

Homeopatická poradna 2013

ucpaný nos kde sehnat lemna minor
Milena,26. 12. 2013 12:13

Dobrý den. Mám prosbu, kde uvedené homeopatikum seženu? Na rybníku v zimních měsících není nic, vyrobila bych si ho, principy znám.
Nos mám opakovaně vyšetřený, nic se nenašlo.Alergie to také není. Po kortikosteroidových nosních kapkách se za několik týdnů efekt dostavil, ale po čase zase přestal. Teď nedýchám nosem již opakovaně několikrát ročně, tu týden, pak měsíc, pak půl roku,nyní bez přerušení 4 měsíce. Užívala jsem mnoho lahviček Euphorbia compositum HeLL.Z počátku zabíral.Pak již ne, nebo jen hodinu. Používala jsem vše dostupné i na objednávku z lékárny,chemické i přírodní, sháněli mi vše, co jsem k problému vyčetla.Zabírá jen xylometazolin a oxymetazolin .Ničí sliznice. Doháním to prostředky na regeneraci nosní sliznice, dexpanthenol, aescin, eterické oleje, sezamový olej, měsíčkový, rakytníkový, vitamin A v kapkách apod. Opatrně, abych sliznicím ještě nepřitížila.
Někdy mám zcela ucpanou jen jednu dírku, levou,jindy obě. Někdy dýchám normálně a během vteřiny!!! se nos ucpe tak, že již nenadechnu. Připadá mi to, jako když v mozku otočím vypínačem.
Je to bez ohledu na cokoli, jedno zda velice vlhký vzduch nebo suchý, zima nebo léto.Takto to trvá již 3 roky.Někdy se stane, že nos zase jako na povel začne fungovat, když jdu svižně s nordick Walkingovými hůlkami 5 km. Efekt ale nevyydrží.
Celou dobu mám dg. polycytemie vera, s neustále stoupajícími hodnotami červených krvinek a destiček, tzv. zahušťování krve, musela jsem podstupovat venepunkce / odebrání 400 ml krve/ v týdenních intervalech.Hrozí mi chemoterapií, cystostatika k potlačení krvetvorby. odmítám. Sice mám krevní faktory genetické, ale do 58 let mého věku se neprojevilo nic. Až po plicní embolíi dvojnásobné, infarktu plíce.Tady to začalo!!!
Pak po 2 letech tromboza mozku/ všech 4 mozkových splavů / 1 odumřelé ložisko z nedokrvenosti mozku. po vysazení Warfarinu a současné infekci herpes siml. II do středouší..

Mám dojem, že právě nedostatečné dýchání postižených plic vede k abnormální tvorbě erytrocytů, aby tělo dohnalo potřebné zásobení kyslíkem.Potřebuje více krvinek. Vypouští do oběhu malé.
Léta mám diagnozu Sudeckova dystroffie po úrazu nohy, někteří to vše dávají do souvislosti. Dodávám Letrox pro autoimun. štítnou žlázu se sníženou funkcí. Užívám ještě Warfarin na ředění krve. V příbalových letácích není nikde popsáno, že by měly vyvolat tento stav suchosti.
Zároveň mám čím dál sušší oči, k večeru pálí a nakonec nemohu víčka oddálit. Kapu umělé zvlhčovadlo několikrát denně, aspoň to bez konzervantů, ale večer se stav stejně výrazně zhorší, i přes čerstvé nakapání. Možná suchost očí i suchá rýma/ v nose se mi netvoří žádný sekret/, ale někdy při stolici se najednouz nosu objeví čirý vodnatý.No jen voda bez hlenu.

Omlouvám se, že jsem do jedné otázky navršila několik diagnoz, ale cítím, že jde o problém hromadný, proto diagnozy striktně neodděluji, ztratila by se souvislost.
Snažím se žít jako zdravý člověk znající své hranice, lékařům se snažím vyhýbat. Proč, je jasné.Jsem vhodný objekt pro nekonečná vyšetření.A nechci zbytek života, který mi Bůh dal trávit v čekárnách lékařů a následným vyšetřováním diagnoz,které zase z nějakého laboratorního výsleedku či vyšetření vzešly, nebo hůře, které měl soused v čekárně a mě nasadil do hlavy.
Mám o nemoci nastudováno vše jak z oficiálních tak alternativních zdrojů. Užívala jsem mnoho preparátů informační medicíny MUDr. Jonáše, rok čínskou medicinu, různé gemmoterapetické věci,vše dle vyměřování reakcí těla na potřebnost určitých preparátů na EAV přístroji - tedy na míru.
Nedýchám.Začala bych tím.

Pokud mi prosím můžete svými znalostmi a zkušenostmi pomoci,je to pro mne další cesta- Děkuji za Váš čas.


Re: ucpaný nos kde sehnat lemna minor
vilcakul,4. 1. 2014 22:55

Dobrý den, tyto potíže samozřejmě spolu souvisí. Je těch diagnóz hodně, ale některé jsou fakt neovlivnitelné, hlavně ty genetického původu. Dále je i otázné to, jak Vám dosávadní alopatická léčba poškodila zdraví? Avšak vidím tu hodně indikací pro homeopatikum Lemna minor, s kterým mám velmi dobré zkušenosti. Je vhodné při potížích se štítnou žlázou a ucpaným nosem.Těch indikací je samozřejmě více, ale stačí, když si přečtete můj článek o tomto homeopatiku. Toto homeopatikum se dá objednat z Homeo lékárny Nitra nebo v homeopatické lékarně na www.remedia.at z Rakouska. Samozřejmě mohu kapky v potenci D3 i zaslat na dobírku, když mi napíšete na email: vilcakul(zavináč)post(tečka)cz, ale bude to pár týdnů trvat, protože si tyto kapky sám vyrábím a zájem o ně je veliký.

Homeopatická poradna 2012

vilcakul: pro Mirku: Dobrý den, v této indikaci se doporučují homeopatika Aurum metallicum, Iodum, Spongia tosta, Scrophularia nodosa a Thuja. indikovaný lék je třeba vybrat podle vašich charakteristických symptomů. Dále můžete zkusit užívat homeopatický přípravek Lymphomyosot.

 

mirka: Jsem po rakovině prsu,po onko léčbě.Rok po operaci se mi v důsledku odebraných uzlin vyskatl lymfedém v oblasti prstů,dlaně a hřbetu ruky.Je prosím vhodný nějaký homeopatický lěk ? Děkuji

Homeopatická poradna 2011

Vilma: Dobry den, dotaz - dcera temer 12 let, od prazdnin boli stridave hlava a bricho. neni to spojene s dalsimi potizemi, chapu to jako hormonalni projev zacatku dospivani. Ale bricho kolem pupiku ji trapi casto, poradite neco pro zklidneni projevu? Dekuji.

 vilcakul: pro Vilmu: v tomto případě se pravděpodobně jedná o projevy hormonální sféry, ale je třeba tyto potíže řešit komplexně, proto doporučuji návštěvu homeopata v blízkosti bydkliště a homeopatickou konstituční léčbu.

 Silvie: Dobrý den,můj 22měsíční syn v poslední době špatně spinká,v noci se stále budí a nechce spát myslím že za to můžou zoubky.Poradítemi nějaké homeopatika? Děkuji

vilcakul: pro Sylvií: jestli za nespavost mohou zoubky, tak je indikovano homeopatikum Chamomilla vulgaris v potenci C9, 3x denně 3 kuličky rozpustit na lžičce v trošce vody a kápnout dítěti do pusinky. Po 5 dnech lék vysadit a počkat na reakci.

Více článků...

LED televízory