Homeopatie a borelióza

Homeopatická léčba boreliózy

„Co to máš na stehně za flek?!!“, zeptal se mne manžel ráno, když jsem vyšla ze sprchy. „Jaký?“, zeptala jsem se opatrně. Nastavil mi zrcadlo a já se podívala: na zadní straně stehna byla červená skvrna velikosti dezertního talířku, ostře ohraničená, s bílou tečkou uprostřed. Klíště!!!

Bydlíme u lesa, každoročně objevím několik klíšťat přisátých na svém těle i na těle rodiny a domácích zvířat. Před lety jsme se nechali všichni proti klíšťové encefalitidě očkovat, tak jsem takové banalitě nepřikládala žádnou váhu. Nic takového se mi stát přece nemůže!!!

Léčba Lymeské nemoci (boreliózy)

Lymeská nemoc je další z nemocí, která poškozuje zdraví mnoha lidí a je čím dál tím častější infekcí. Tato nemoc je schopna zdevastovat zdraví, z člověka udělat nemocného přivázaného k posteli, ale může být dokonce i smrtelná. Viděl jsem více takových pacientů a podle mé zkušenosti výbornou terapii na léčbu této infekce poskytuje homeopatie. Magický recept je založen na detoxikaci organizmu potencovanou nosodou připravenou z původce choroby. Co se této věci týče, použijeme na Lymeskou nemoc stejný princip jako u vakcinace, pravidelně užívané léky nebo na ostatní nemoci (např. Pfeifferova nemoc) detoxikujeme.

LED televízory