Homeopatická léčba rakoviny mozku

Před několika lety obletěla svět zpráva o možnosti léčby rakoviny mozku homeopatickým lékem Ruta graveolens a Calcarea phosphorica, která byla použita v terapii jako doprovodné tonikum. O uvedení této terapie do praxe se zasloužil indický doktor Prasanta Banerji z Kalkutty, který má už třicetiletou praxi s touto terapií. Jeho metoda je založená na diagnostice tumorů nejmodernějšími lékařskými přístroji a následné léčbě homeopatickými léky, jejichž účinek je potvrzen kontrolními vyšetřeními nejmodernější technikou. Jeho léčebná metoda je založena na poznatku, že každá nemoc má svůj specifický lék. Kombinací dvou potencovaných léků zdokonalil svou metodu, čímž také snížil možnost jakýchkoliv komplikací léčby. Přišel na to, že homeopatický lék Ruta graveolens selektivně působí na rakovinné buňky mozku, čímž způsobuje odumírání rakovinných buněk, a taky napomáhá růstu normálních periferních krevních lymfocitů. Během let výzkumů a léčby pacientů proběhly i klinické studie, kde byly léčeny dětské případy rakoviny mozku. Předepsání a dávkování léku se může líšit od stavu pacienta. Tato terapie je doporučená do té doby, dokud je tumor přítomný v organizmu.Dalším lékem na léčbu tumorů mozku může být Citrus vulgaris v mateřské tinktuře. Tato terapie je indikovaná u všech typů rakoviny mozku dokonce i u velkých tumorů a během klinických testů se potvrdila možnost úplného vyléčení této choroby. I když někdy může být potřeba léku Sanguinarea canadensis CH 200 při čichové neuroblastomě s ucpáním nosu. Při zástavě léčby může být použit už vzpomínaný Citrus vulgaris v mateřské tinktuře nebo homeopatikum Symphytum officinale CH 200, které dobře působí na gliomy a tumory páteře po Rutě.

Oproti nákladům klasické medicíny při této terapii se jedná o náklady od 20 dolarů do sumy za jeden mobilní telefon. Dalším pozitivem této neinvazní metody je to, že neničí normální buňky organizmu jako ozářování nebo chemoterapie, které likvidují hlavně krvotvorné buňky v kostní dřeni. Nejlepší výsledky byly tímto léčebným protokolem dosaženy při dg. intracranialis glioma. Dalším plusem je jednoduchost užití a dávkování homeopatického léku v domácích podmínkách jako užití acylpirinu.
V USA dosáhli s touto terapií velmi dobré výsledky a získala si značný věhlas. Tyto výsledky stvrdily testy "in vitro" i "in vivo", kde se potvrdila účinnost homeopatických léků na rakovinné buňky, což je i potvrzením fungování homeopatie přes skepsi odborné lékařské veřejnosti. Díky pozitivnímu ohlasu tohoto protokolu léčby začali terapii nekontrolovaně používat stovky rakovinných pacientů. Když se nádor za 3 - 4 měsíce terapie zmenšil nebo zastavil, tak se ozvali dr. Banjerovi pro doladění terapie na míru. V tomto protokolu se užívájí homeopatické léky Ruta graveolens CH6 a Calcarea phosphorica D3, dávkování je Ruta CH6 2 x denně 3 kuličky (ráno před snídaní a večer před večeří), homeopatika je třeba nechat rozpustit pod jazykem a před a po užití homeopatika nic nejíst a nepít, aby proběhlo nerušené vstřebání homeopatického léku. Calcarea phosphorica D3 se užívá též 2 x denně 3 kuličky (odpoledne před obědem a večer před spaním). Samozřejmě je nutné se vyhnout všem antidotujícím prostředkům jako je káva, máta, kamfor (kafr) a všechny silně aromatické látky.

Samozřejmě musíme mít na mysli i to, že tato terapie nepomůže každému pacientovi s rakovinou, nejedná se o "zázračný lék", ale musíme o něm uvažovat v této indikaci, v léčebném protokolu rakoviny mozku.


Případy:

1)
27letá mladá žena přichází na kliniku koncem prosince 1990, trpí občasnými záchvaty bolesti hlavy. Bolesti jsou horší na levé straně, dívka v půlce prosince omdlela, poté mlhavé vidění, klinicky mlhavé vidění, slabost a bolest na pravé straně. Na CT zjištěn nález s podezřením na craniopharyngiomu nebo bazální macroadenomu.

Předpis:
Ruta graveolens C6, dvě dávky denně
Calcarea phosphorica D3, dvě dávky denně

Zrak se začal lepšit už v prvním měsíci léčby a dneska je už úplně vpořádku. Bolest a slabost na pravé straně zmizela. Při kontrolním CT v dubnu 1992 se potvrdilo úplné vymizení tumoru a do roku 1999 byla pacientka bez nálezu. Dneska je pacientka zdravá a žije normálním životem.

2)
60letý ženatý muž přichází na kliniku v srpnu roku 2004, potíže začaly před 2 měsící postupnou slabostí těla a končetin na levé straně, nespavostí, podrážděností a je snadno vzteklý. CT vyšetření vypadá na multicentrickou gliomu, potvrzenou následnou biopsií.

Předpis:
Ruta graveolens C6, dvě dávky denně
Calcarea phosphorica D3, dvě dávky denně

Všechny klinické potíže pacienta vymizely za 7 - 8 měsíců, pacient zatím žije bezproblémovým normálním životem a každý den užívá vzpomínané homeopatické léky. Kontrolní CT po roce léčby ukázalo vymizení a zvápenátění léze.


O radu pro léčbu a dávkování homeopatických léků můžete požádat autora metody dr. Banerja, který poskytuje tuto službu zdarma, podrobnosti a charakteristiky svého onemocnění v angličtině můžete zaslat na jeho emailovou adresu:

Dr. Prasanta Banerji
PBH Research Foundation
10/3/1 Elgin Road
Calcutta - 700 020
India
Tel: +91 33 22472845
Fax: +91 33 22477275
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

překlad © 2009 vilcakul.extra.hu


Zdroje:

http://www.braintumorfoundation.org/searchresults....

http://www.braintumorfoundation.org/forumdetails.p...

http://www.pbhrfindia.org/index.php/FAQ/cat/Brain-...

http://www.pbhrfindia.org/index.php/Research-Initi...

http://homeopathy4health.wordpress.com/2008/01/03/...

https://www.milesforhope.org/index.php?option=com_kunena&Itemid=71&func=view&catid=11&id=67

http://www.virtualtrials.com/ruta/ruta2007.cfm

http://www.virtualtrials.com/pdf/Ruta_Booklet.pdf

http://abchomeopathy.com/forum2.php/65419/

http://www.fidelibus.com/ruta/begin-message.htm

http://www.holisticcancersolutions.com/ruta_report...

http://health.groups.yahoo.com/group/Ruta6/

LED televízory