Homeopatie a vakcinace

Postvakcinační syndrom IV.

Oslabení imunitního systému


Když zvyšujeme speciální obranu organizmu proti určitým chorobám přes vakcinaci - což je samozřejmě kýžený cíl - praxe poukazuje na to, že celková imunita dítěte naopak výrazně poklesne. V takových případech vidíme to, že dítě, které se před vakcinací těšilo nejlepšímu zdraví, pak náhle po vakcinaci dostává různé infekce nebo se zhorší už i předtím existující zdravotní potíže. Na oslabenou celkovou ochranu organizmu často poukazují symptomy jako je chronické nachlazení, zánět středního ucha nebo bronchiální infekce jako je zápal hrdla, bronchitida, zápal plic.

Léčba postvakcinačního syndromu (případy)

Případ 1)
12měs. Chlapec - 3týdny po očkování DPTP/HIB začal kašlat, sípat, dostal chronickou rýmu – léčen klasicky Fixotidem. Poprvé v 8 týdnech dostal průjem, měl alergii na kontakt se zvířaty, na zakouřenou místnost. Rodiče ho ujistili, že se jeho nálada nezměnila – napříč svému fyzickému stavu je spokojený. Po 3 sériích potencované vakcíny se zlepšily plíce, přestalo sípání a zmizel průjem, chlapec se podle rodičů úplně změnil, je šťastnější, méně pláče, více se směje. Dítě je už ve 2 měsíci očkováno a rodiče ještě neznají povahu svých dětí, co je pro ně normální.

Homeopatická profylaxe leptospirózy

Pozoruhodné výsledky použití homeopatické profylaxe byly ohlášeny z kubánské konference. Samozřejmě ještě nejsou známa přesná čísla a výsledky čekají na své uveřejnění, ale i tak se dá hovořit o úspěšném využití homeopatie v prevenci leptospirózy u 2 a půl milionů lidí. Kuba má svoji produkci vakcín a namísto klasických vakcín byly distribuované homeopatické nosody, aby předešly propuknutí epidemie leptospirózy po každoročních tropických záplavách. Výsledky tohoto experimentu byly neobvykle pozitivní!

Postvakcinanční syndrom III.

Jak můžeme tvrdit to, že vakcína v potencované formě je schopna vyléčit chorobu, kterou vyvolala ta sama očkovací látka? Ve skutečnosti chorobu šíří očkovací látka a homeopatie už od svého počátku používá takové účinné látky jako léky (po ředění a potencovaní), které způsobují nemoci. Např. Tuberculinum (původce TBC), Syphilinum (původce syfilis) a Medorrhinum (původce kapavky) úspěšně používala homeopatie už v 19. století a dodnes jsou často používanými léky.

Postvakcinační syndrom II.

V posledních letech se stala diagnóza postvakcinačního syndromu každodenní v mé lékařské praxi. Postupem času jsem vytvořil účinnou metodu na léčbu této skupiny symptomů. Proto cítím povinnost se o své poznání podělit s druhými, ať jsou to lékaři, rodiče nebo s kýmkoliv, koho se to jakýmkoliv způsobem týká nebo má jenom o tuto téma zájem. Můj zájem o vakcinaci a léčbu vedlejších účinků vakcinace se objevil, když byly ještě mé děti malé, asi před dvaceti lety. Od té doby shromažďuji informace o této oblasti medicíny, které jsou zejména v posledních deseti letech založené na potvrzených faktech zaznamenaných ve své praxi.

Více článků...

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1
LED televízory