Užití homeopatického léku

Všeobecné léčebné doporučení

 

Nemoc nebo infekce má různá stádia, proto často potřebujeme kvůli tomu jiný lék. Vyberte ten lék, který se nejvíce podobá vašim aktuálním potížím a užívejte ho 2-3x denně (3 kuličky) do té doby, dokud se nedostaví zlepšení. Když užíváte jeden lék a cítíte se lépe, zlepšuje se vaše nálada a vitalita. V akutním případě dojde rychle ke změně, proto je doba užívání léku krátší.

 

Když se po užití pěti až šesti dávek neobjeví výrazné zlepšení, tak jste nevybrali zodpovídající lék. Klidně můžete změnit lék na jiný.

 

Najednou vždy užívejte jenom jeden lék!

 

Při výběru léku berte v potaz i fakta zhoršující nebo zlepšující váš stav.

 

Když nenajdete všechny své symptomy u vámi zvoleného léku, tak jenom zkontrolujte to, aby nejdůležitější symptomy odpovídaly popisu léku.

 

Homeopatické léky můžete použít i při akutních projevech chronických chorob (např. při astmatu, senné rýmě) na zmírnění těchto projevů. Na léčbu chronických chorob je potřeba konstituční léčby.

 

Výběr konstitučního léku je založen na charakteristických vlastnostech jedince na mentální, emocionální a fyzické úrovni. Pravidelně užívaný konstituční lék s větším časovým odstupem, napomáhá  sebeléčivým silám organizmu a stimuluje imunitní systém. Výsledkem této konstituční léčby bude to, že se nemoci budou objevovat méně častěji a v mírnější formě.

 

UPOZORNĚNÍ: Homeopatický konstituční lék musí předepsat homeopat!

LED televízory