Dr. Robin Murphy

Rizikové faktory rakoviny prsu

Riziko onemocnění touto chorobou závisí na vícero aspektech, hlavním je ekonomický aspekt a ne genetický, jak je mylně prezentováno. Největší výskyt rakoviny prsu je v nejrozvinutějších zemích Evropy, v střední a východní Evropě je statisticky méně případů. Dalším rizikovým faktorem je věk pacientek, do 25 let onemocní touto chorobou 1 žena z 20 000, do 50. let tento poměr prudce klesá a čím je žena starší, tím má větší pravděpodobnost onemocnět.

Klinická homeopatie

Já říkám svému stylu praktikování homeopatie "klinická homeopatie" a ta se skládá z několika postupů, jak je navrhnuto dole. Klinický přístup zahrnuje všechny formy klasického a medicínského předepsání, plus ještě daleko víc. Klinická homeopatie je více různorodá a praktičtější než úzkoprsý přístup takzvané klasické homeopatie. Jeden z hlavních důvodů proč většina homeopatů nemůže být úspěšná v praxi je to, že nejsou vyučovaní "skutečnému světu homeopatie". Oni jsou vyučovaní "idealistické homeopatii", která je klasickým přístupem. K tomu aby fungovala, potřebujete ideálního pacienta pro klasickou homeopatii. Ti jsou však výjimkou homeopatické praxe a ne pravidlem.

Dr. Robin Murphy a naše znalosti o léčbě rakoviny

Minulý víkend proběhl v Praze seminář s dr. Robinem Murphym, který patří k předním světovým homeopatům. Tématem semináře bya prevence a léčba rakoviny prsou, při těchto problémech byla řeč nejen o homeopatické léčbě, ale i o podpůrné léčbě různými toniky. Většina postupu, které uvedl dr. Murphy jsou znamá několik desetročí i u nás, takže jsme si vlastně zopakovali některé naše zapomenuté postupy a znalosti. Bylo zajímavé vidět, že veškeré předložené postupy mají své kořeny v Evropě, a to většinou v Německu. Abych trošku ozřejmil situaci okolo této nemoci, vybral jsem několik citací z článku na internetu, které rezonují s pohledem dr. Robina Murphy na tuto nemoc.

Čakra Slunce "sedmý lotus"

1. Jméno čakry – Antarkaran čakra je to Sluneční čakra, pleteň Mysl – Srdce.
2. Lokace čakry – vír mysli, centrum mysli a srdce, nalézá se v oblasti mozku při hypofýze.
3. Počet okvětních lístků čakry: čtyři okvětní lístky lotusu, Chitta, Manas, Buddhi, Ahankar.
4. Čakra planety - Sluneční čakra, Ravi, Surya, Manas.
5. Element čakry: Oheň

Čakra Měsíce „šestý lotus“

1. Jméno čakry – Ajna Chakra je Měsíční čakra v epifýze, v sankristu jí nazývají „Velitelem“. Atma pad – sídlo duše. Třetí oko. Shiv Netra.
2. Lokace čakry – epifýza, centrum mozku, nachází se v oblasti mozku za a mezi očima při epifýze, třetí oko.
3. Kolik má čakra okvětních plátků – dva plátky lotusu
4. Čakra planety – Měsíční čakra, Soma, Chandra, Atma.
5. Element čakry – voda

Čakra Marsu „patý lotus“

1.Jméno čakry – Vishudda čakra v hrdelní pletení
2. Lokace čakry – cervikální vír, krk, nalezá se na zakladě cervikální nebo krční oblasti páteře.
3. Kolik má čakra okvětních lístků – 16 okvětních lístků lotusu
4. Čakra planety – Mars, Mangala, Kuja, Maya or Shakti
5. Element čakry - éterický element, Akasha, element ohně.

Více článků...

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1
LED televízory