Rhopalurus junceus (Štír jantarový)

 

Je to lék z Kuby, kde během 15 let provedli výzkum s 10 000 pacienty s rakovinou, proto se tento jed používá pro pacienty s rakovinou. Dá se dostat i v Dominikánské republice, kde se také vyskytuje. Je to jed z modrého štíra, domácí kubánský lék, někteří domorodci se nechají uštknout štírem, aby se vyléčili z rakoviny. Na Kubě je 36 druhů různých štírů, v kubánských nemocnicích vyrobili z tohoto jedu homeopatický lék (VIDATOX), který se dá objednat na internetu. Výzkumy potvrdily, že brání tvorbě metastáz z tumoru, pomáhá zmenšit tumory, ulevuje rakovinným bolestem, které jsou podobné jako po uštknutí štírem (pálivé, bodavé bolesti). Pacienti létají na Kubu, bylo tam 3500 cizinců, nejvíce jich bylo z Itálie. Stojí v dlouhých frontách, aby dostali tu dávku homeopatického léku, Kubánci to spojí se spoustou testu a vyšetření. Výzkum tohoto přípravku proběhl v roce 2010.

Je to homeopatické bioterapikum, které obsahuje aktivní složku jedu ze škorpiona Rhopalurus junceus, žijícího na Kubě. Tento homeopatický lék zlepšuje kvalitu života a přežití pacientů s rakovinou, poskytuje úlevu od bolestí, kromě zlepšení jejich symptomů. Použití VIDATOXU 30C zabraňuje vedlejším účinkům cytostatik a radioterapie, kterým jsou pacienti s rakovinou podrobeni.

Bylo prokázáno, že jed z kubánského štíra Rhopalurus junceus má protinádorové působení a zabraňuje růstu metastáz. Proto představuje potenciální terapeutickou alternativu pro léčbu nádorových onemocnění u lidí.

Je to potenciálně netoxický produkt, který se užívá perorálně. Jeho použití nevylučuje a ani neomezuje další konvekční opatření onkologické léčby.

Aplikace VIDATOXU 30C má u pacientů trpících rakovinou v různých orgánech a stádiu následující účinky:

-          Lepší kvalitu života

-          Zmírnění symptomů nemoci

-          Zmírnění bolestí

-          Prodloužené přežití

Indikace

Rakovinné bolesti, dr. Murphy má ještě málo zkušeností s tímto lékem, dostali ho nedávno, nedokážou to ještě vše potvrdit. Pomáhá depresím u rakovinných pacientů, pacienti jsou potom optimističtější. Neutralizuje vedlejší účinky chemoterapie a radioterapie, prodlužuje život pacientů, pomáhá při nespavosti a hubnutí. Podobá se hodně Carcinosinu: noční můry, úzkosti, nervové bolesti. Byl použit při pokousání a pobodání jako APIS. Pomáhá zmenšovat velikost tumoru, zabraňuje růstu metastáz. VITADOX C30, 3x denně 3 kuličky dávají ho rutinně všem pacientům s rakovinou. Přípravek z Dominikánské republiky obsahuje fyzické dávky jedu, jmenuje se ESKOZIN. Původní kubánský lék z tohoto jedu se jmenuje ESKOZUL, obsahuje asi také fyzické dávky jedu, poté Kubánci přešli na jeho homeopatickou alternativu. 

Snižuje bolest, záněty, zlepšuje hematologické parametry, zvyšuje chuť k jídlu, zlepšuje celkové zdraví, zlepšuje funkci orgánů a systémů, které byly zasaženy, pacient nabírá na váze, zmirňuje se kašel, má touhu žít. Tento lék zlepšuje celkové zdraví pacienta.

Nejtěžší je při léčbě rakoviny dát do pořádku 3 věci, spánek, chuť k jídlu a zvýšení hmotnosti, zmírnění bolesti – dobrý příznak u rakoviny, když se tyto potíže upraví k lepšímu. Hahnemann píše v Organonu o chronické nemoci, když přijde do organizmu nová nemoc, tak vitální sila půjde na novou nemoc, v tomto případě na otravu chemoterapií a radioterapií. Chemoterapie, radioterapie způsobují ztrátu chuti k jídlu, úbytek na váze a vypadávání vlasů. To je pro homeopatií horní vrstva, tu musíme nejdříve odstranit a až pak můžeme léčit rakovinu.

Nejlepší výsledky při léčbě rakoviny byly potvrzeny při léčbě rakoviny plic, prostaty, tlustého střeva, rakovina prs, dělohy a tak. Neví to potvrdit, ale studie dokazují, že 96 % pacientů se cítilo lépe po tomto jedu, ne že se vyléčilo. Celkové zlepšení, spánku, depresí – to je dost, někteří by byli i vyléčení. U 62 % pacientů se silnými bolestmi došlo k dramatické úlevě. Vidíme po užívání homeopatika lepší zdraví, lepší energii, jasnější myšlení, lepší spánek, lepší chuť jídlu – to jsou známky uzdravení, to chceme dosáhnout.

 

Materia medika

 

RHOPALURUS JUNCEUS

(jed modrého škorpióna, červeného škorpióna)

 

Medicínsky - Rhopa. Rhopalurus junceus. Modrý škorpión. Kubánský škorpión. Zdroj: Tinktura z toxického jedu modrého štíra. Tradiční užití: Jen všechny homeopatické potence.

 

KLINICKY - Břicho, křeče. Úzkost. Astma. Pokousání. Rozmazané vidění. Rakovina. Rakovinné bolesti. Chemoterapie. Bolest na hrudi. Kóma. Kašel. Cyanóza. Průjem. Ospalost. Dysfagie. Oční onemocnění. Oko, pohyby. Žaludeční potíže, distenze. Hypertenze. Hypotenze. Imunitní slabost. Inkontinence. Nekoordinovanost. Nespavost. Záškuby svalů. Nevolnost. Bolesti nervů. Nervozita. Neuralgie. Noční můry. Opistotonus. Silné bolesti. Bledost. Závažné bolesti. Ataky paniky. Ochrnutí. Křeč hltanu. Edém plic. Punkce, rány. Ozáření, radiace. Neklid. Slinění. Záchvat. Nespavost. Nezřetelná řeč. Bolest v krku. Bodání. Pocení. Toxicita. Nádory. Retence moči. Zvracení. Ztráta hmotnosti. Sípání. Rány.

 

Modrý škorpión se endemicky nachází na Kubě, v Dominikánské republice a částech Střední Ameriky. Říkají mu modrý škorpión kvůli modrému zabarvení ocasu a jedového bodce.

 

Homeopatický lék byl vyroben ze štíra Rhopalurus junceus pocházejícího z východní části Kuby. Bylo prokázáno, že jed ze štíra Rhopalurus junceus má protirakovinný účinek na tumory a zastavuje růst metastáz. Proto představuje potenciální terapeutickou alternativu pro léčbu nádorových onemocnění u lidí. Tímto homeopatickým lékem se zlepšila kvalita života a šance na přežití pacientů s rakovinou, protože ulevuje bolestem kromě toho, že zlepšuje jejich příznaky. 

 

U pacientů byly po podávání homeopatika Rhopalurus junceus vysledované následující změny stavu:

 

Zmírnění bolestí

Zmírnění zánětů

Zlepšení hematologických parametrů

Zlepšení chutě k jídlu

Zlepšení celkového zdraví

Zlepšení funkcí orgánů a postižených systémů

Přibývání na váze

Redukce kašle

Touha žít

 

Použití homeopatika Rhopalurus junceus v potenci C30 pomáhá zabránit vedlejším účinkům chemoterapie a radioterapie u pacientů s nádorovým onemocněním, kterým jsou obvykle vystaveni. Bylo prokázáno, že 96% pacientů žilo déle oproti předpokladům lékařům, bez ohledu na typ a lokalizaci rakoviny, zejména u těch pacientů, kterým už klasická medicína nenabízela žádnou volbu dostupné léčby. Druhým aspektem byl enormní vliv homeopatika na kvalitu života těchto pacientů, u 62 % pacientů se silnými bolestmi došlo ke snížení užívání léků proti bolesti nebo k jejich úplnému vysazení.

 

Tento lék může být použit pro výrobu léků, které zvyšují produkci bílých krvinek, čímž zvyšují obranyschopnost organizmu a mají také analgetické a protizánětlivé účinky.

Zdroje:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Rhopalurus_junceus

http://revistas.labiofamcuba.com/en/articulo/therapeutic-effect-rhopalurus-junceus-scorpion-venom-patients-suffering-pancreas-cancer.htm

http://www.escozul-cancer.com/en/escozul-production.html

http://scorpion-files.blogspot.sk/2012/07/rhopalurus-junceus-venom-in-alternative.html

http://kuba-komora.blogspot.sk/2012/08/labiofam-lek-proti-rakovine.html

seminář dr. Robina Murphyho, 16. - 17. března 2013 v Praze (materiály uveřejněny se svolením dr. Robina Murphyho)

 

volný překlad © 2013 vilcakul

LED televízory